AKTUALNOŚCI

Inwestycja zakończona

Miło jest nam poinformować, że z początkiem kwietnia 2019 roku zakończona została budowa inwestycji Willa Zbytki. Do tego czasu wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców. 

Czytaj więcej

Ostatnie 2 wolne mieszkania

Ostatnie mieszkania 3-pokojowe!
- Pow. od 57-59 m2.
- Atrakcyjne rabaty.
- Ceny od 346.000 zł.
- Odbiór kluczy już w kwietniu 2019 roku.

Czytaj więcej

Tylko 8 minut do Galerii Północnej.

8 minut! Tyle zajmuje dojazd z Willi Zbytki do Galerii Północnej. W zasięgu ręki są wszystkie niezbędne sklepy, restauracje, kawiarnie, siłownia i fitness. A już niebawem jesienne wyprzedaże! 

Czytaj więcej

Znajdź swoje miejsce

Willa Zbytki to kameralna inwestycja, która powstaje w zaciszu zielonej Białołęki. Planowana inwestycja została zaprojektowana z myślą o rodzinach oraz osobach ceniących sobie ciszę i spokój, jednocześnie dająca możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta. W zasięgu ręki znajduje się zarówno kompletna infrastruktura miejska jak i tereny zielone sprzyjające uprawianiu aktywności na świeżym powietrzu. Architektura budynku oraz lokalizacja inwestycji zapewnią idealne warunki dla wygodnego życia w stałym kontakcie z naturą. Będzie to miejsce, które stworzy niezwykłą przestrzeń dla jego mieszkańców.

Elegancki i nowoczesny budynek ukryty pośród drzew został zaprojektowany z dbałością o detale. Budynek wyróżnią zastosowane wysokiej jakości materiały elewacyjne oraz stonowana kolorystyka. Do wykończenia zostaną zastosowane płytki ceramiczne oraz drewniane elementy, które przełamią i podkreślą gustowny charakter zabudowy.

W Willi znajduje się 17 funkcjonalnych mieszań o powierzchni od 46 do 98 m2 w układach od 2 do 4 pokoi. Ponadto w sprzedaży znajduje się 18 miejsc postojowych zlokalizowanych w garażu podziemnym oraz 15 komórek lokatorskich.

Willa będzie otoczona z trzech stron przez zabudowę jednorodzinna, co sprawi, że przestronne ogrody przynależne do mieszkań (o powierzchni do 120 m2) zlokalizowanych na parterze budynku zyskają dodatkowy atut - cichy i kameralny charakter. Na granicy z sąsiednią nieruchomością znajdują się 4 wiekowe dęby zakwalifikowane przez organ ochrony środowiska jako pomniki przyrody.

Na terenie nieruchomości powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Jeżeli nie chcesz mieszkać w blokowisku, a chciałbyś aby w Twoje okna zaglądały wyłącznie promienie słońca - ta inwestycja jest dla Ciebie!