Inwestycja zakończona

Miło jest nam poinformować, że z początkiem kwietnia 2019 roku zakończona została budowa inwestycji Willa Zbytki. Do tego czasu wszystkie mieszkania znalazły swoich nabywców. 

Czytaj więcej

Ostatnie 2 wolne mieszkania

Ostatnie mieszkania 3-pokojowe!
- Pow. od 57-59 m2.
- Atrakcyjne rabaty.
- Ceny od 346.000 zł.
- Odbiór kluczy już w kwietniu 2019 roku.

Czytaj więcej

Tylko 8 minut do Galerii Północnej.

8 minut! Tyle zajmuje dojazd z Willi Zbytki do Galerii Północnej. W zasięgu ręki są wszystkie niezbędne sklepy, restauracje, kawiarnie, siłownia i fitness. A już niebawem jesienne wyprzedaże! 

Czytaj więcej

Spacer nad Wisłę w niecałe 8 minut.

Dziś jest dobry dzień na spacer nad Wisłą. Ostatnie ciepłe chwile warto spędzić aktywnie. Spacer z Willi Zbytki nad Wisłę zajmuje niecałe 8 minut!

Czytaj więcej

Biuro sprzedaży nieczynne w długi weekend majowy.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że biuro sprzedaży będzie nieczynne w długi weekend majowy, tj. w okresie 30.04.-04.05.2018 roku. Zapraszamy w drugim tygodniu maja.

Czytaj więcej

Postępy prac - marzec 2018.

Wykopy garażu podziemnego na półmetku.

Czytaj więcej

Prace ziemne rozpoczęte.

W dniu 5 lutego 2018 roku rozpoczęto prace budowlane na terenie inwestycji Willa Zbytki. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich postępach.

Czytaj więcej

https://futbolaustralijski.pl/

Nowe rozkłady mieszkań 75-82 m2

Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkaniami 4-pokojowymi w inwestycji Willa Zbytki postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i poszerzyć naszą ofertę. Po dokonaniu kilku zmian projektowych mamy w ofercie dodatkowe mieszkania 4-pokojowe o pow. 75 m2 i 82 m2, których rzuty załączam. Powyższe mieszkania zlokalizowane będą na 2 piętrze budynku. Załączamy przykładowe plany mieszkań.

Czytaj więcej

Rozpoczęcie sprzedaży

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od 15 listopada 2017 roku rozpoczęliśmy rezerwacje mieszkań w inwestycji WILLA ZBYTKI na warszawskiej Białołęce.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy al. J. Ch. Szucha 2/4 lok 50, gdzie otrzymacie Państwo pełną ofertę mieszkań inwestycji. Dla pierwszych nabywców przygotowaliśmy ofertę specjalną!

Czytaj więcej

WILLA ZBYTKI uprawomocnienie

Uprzejmie informujemy, że inwestycja WILLA ZBYTKI posiada prawomocne pozwolenie na budowę. Inwestycja realizowana jest na gruncie, do którego deweloper ma pełne prawo własności. Środki finansowe wpłacane przez Nabywców gromadzone są na rachunku powierniczym. Deweloper podpisuje z Klientami umowy deweloperskie chroniąc prawa i obowiązki stron umowy tak, by były określone w sposób gwarantujący równość obu partnerów w transakcji. Wszystkie zapisy umowy deweloperskiej zgodne są z przepisami ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży gdzie otrzymacie Państwo prospekt informacyjny, który zawiera informacje o deweloperze i prowadzonej inwestycji.

Czytaj więcej